ЖК "ПАРКОВА ДОЛИНА"

Юридичний огляд

jk-parkovadolyna.com.ua

Інформація

В ході перевірки об’єкту було встановлено наступні обставини.

І. Дані про реєстрацію
ПАТ “АТП 13058”; код: 05475147 (Замовник будівництва), ТОВ “Спецбуд-Плюс”; код 36590344 (Генеральний підрядник), ТОВ “Укрбуд Девелопмент”; код 32920218 (Девелопер), ТОВ “ФК “Житло-Капітал”; код 35393445 (Управитель Фонду фінансування будівництва) (надалі – Суб’єкти будівництва) є зареєстрованими в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та не перебувають в стані припинення

ІІ. Право підпису
Згідно даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань право підпису мають:
– ПАТ “АТП 13058”: Міщенко Сергій Дмитрович
– ТОВ “Спецбуд-Плюс”: Єфімчук Олександр Валерійович
– ТОВ “Укрбуд Девелопмент”: Майборода Олег Григорович
– ТОВ “ФК “Житло-Капітал”: Смілий Єгор Миколайович

ІІІ. Заборгованість по сплаті податків
Згідно даних сервісу Державної фіскальної служби України по перевірці бізнес-партнерів, у Суб’єктів будівництва відсутня заборгованість по сплаті податків.

IV. Судові рішення
У Єдиному державному реєстрі судових рішень містяться наступні рішення:
– ПАТ “АТП 13058”
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/68345757 (Рішення Святошинського районного суду м. Києва фіксує факт порушення вимог законодавства, щодо використання земельної ділянки за її цільовим призначенням).
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/69392108 (Ухвала Київського апеляційного адміністративного суд підтверджує законність рішення Святошинського районного суду м. Києва і також фіксує факт порушення вимог законодавства, щодо використання земельної ділянки за її цільовим призначенням. В ухвалі також зазначається, що на земельній ділянці будівництво житлового комплексу проводиться на підставі дозволу на виконання будівельних робіт від 03.11.2016 №ІУ115163081602, виданого Департаментом дозвільних процедур Державної архітектурно-будівельної інспекції. Водночас, з матеріалів справи вбачається, що Київська міська рада рішень щодо передачі вказаної земельної ділянки для будівництва житлового комплексу за поданням Департаменту земельних ресурсів не приймала.
– ТОВ “Спецбуд-Плюс”; ТОВ “Укрбуд Девелопмент”; ТОВ “ФК “Житло-Капітал”
У Єдиному державному реєстрі судових рішень відсутні судові рішення щодо вказаних Суб’єктів будівництва, які б впливали на законність будівництва Житлового комплексу “Паркова Долина”.

V. Відомості з Автоматизованої системи виконавчих проваджень
Автоматизована система виконавчого провадження не містить записів про діючі виконавчі провадження щодо ПАТ “АТП 13058”, ТОВ “Спецбуд-Плюс”, ТОВ “Укрбуд Девелопмент”, ТОВ “ФК “Житло-Капітал”, які б впливали на законність будівництва Житлового комплексу “Паркова Долина”.

І. Право власності
Земельна ділянка №8000000000:79:286:0004 площею 7,70 га знаходиться в комунальній власності.

ІІ. Цільове призначення
Публічна кадастрова карта: Землі автомобільного транспорту
Державний реєстр речових прав на нерухоме майно: Для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу

ІІІ. Функціональне призначення
Генеральний план м. Києва: Землі транспорту

ІV. Право користування
Згідно з рішенням Київської міської ради від 19 грудня 2002 року №172/332 «Про оформлення права користування земельними ділянками» земельна ділянка була надана ПАТ «АТП 13058» для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель і виробничих споруд майнового комплексу на вул. Кайсарова, 7/9 у Голосіївському районі м. Києва.
Текст рішення: http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/alldocW…

V. Судові рішення
Публічні джерела інформації містять посилання на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 04 липня 2014 року, яким ніби то було змінено цільове призначення земельної ділянки 8000000000:79:286:0004, зокрема нове цільове призначення визначається як для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу. Звертаємо увагу: вказане рішення було винесено судом коли відповідна територія була непідконтрольна Українській владі.

І. Містобудівні вимоги
– Тип вихідних даних: Містобудівні умови та обмеження
– Номер документу: 98/144719/0/12/009-14
– Дата документу: 01.07.2014

ІІ. Дозвільні документи на будівництво
– Вид дозвільного документу: Дозвіл на виконання будівельних робіт
– Номер документу: ІУ 115163081602
– Дата документу: 03.11.2016

ІІІ. Судові рішення
http://reyestr.court.gov.ua/Review/78227744 (В Окружному адміністративному суді м. Києва розглядався позов Державної авіаційної служби України про зобов’язання ТОВ “Укрбуд Інвест” виконати рішення позивача від 18.07.2017 №15, 16; зобов’язання ТОВ “Укрбуд Інвест” знести самочинне будівництво та привести ділянки за адресами: м. Київ, бул. Кольцова, 7-А та вул. Кайсарова, 7/9 у попередній стан; визнання незаконним та скасування дозволів на виконання будівельних робіт та містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок щодо об’єктів будівництва за адресами: м. Київ, бул. Кольцова, 7-А та вул. Кайсарова, 7/9. Рішенням суду було відмовлено в задоволенні цього позову.)
http://reyestr.court.gov.ua/Review/77995013
http://reyestr.court.gov.ua/Review/77994905
http://reyestr.court.gov.ua/Review/79017604
(В Окружному адміністративному суді м. Києва розглядався позов Громадської організації “Еко-Патруль” про визнання протиправним рішення Державної архітектурно-будівельної інспекції з видачі дозволу на виконання будівельних робіт № ІУ 115163081602 на “Будівництво житлового комплексу по вул. Кайсарова, 7/9 у Голосіївському районі м. Києва (1 черга)”; скасування виданого Державною архітектурно-будівельною інспекцією України дозволу на виконання будівельних робіт № ІУ 115163081602 на “Будівництво житлового комплексу по вул. Кайсарова, 7/9 у Голосіївському районі м. Києва (1 черга)”; зобов’язання Державної архітектурно-будівельну інспекції України утриматись від видачі документів, що дають право на виконання будівельних робіт з будівництва житлових об’єктів, об’єктів соціальної інфраструктури та інших об’єктів, пов’язаних з постійним перебуванням людей на земельній ділянці за адресою: м. Київ, Голосіївський район, вул. Кайсарова, 7/9, кадастровий номер земельної ділянки: 8000000000:79:286:0004. Позовну заяву було повернуто)

Позиціонування житлового комплексу Забудовником

Житловий комплекс від корпорації «Укрбуд» представляє собою п’ять багатосекційних будинків на вулиці Паїсія Кайсарова, 7/9 і займає територію 7.7 гектарів.

Житловий комплекс зводиться з цегли з використанням сучасних і енергоефективних технологій будівництва.

Незважаючи на близькість 14 навчальних закладів різного рівня, проект передбачає побудову дитячого садка для майбутніх мешканців. Обладнані зони відпочинку та ігрові майданчики розташовані прямо на території комплексу, а для тих, кому 10 хвилин їзди до «SportLife» здаються нудними, ми передбачили спортивний центр у Вас під будинком.

Власники авто будуть задоволені дворівневим та однорівневим паркінгами загальною ємністю 400 паркомісць, а для Ваших гостей передбачений наземний паркінг на 190 місць. Перші поверхи будинків спроектовані під магазини, аптеки, банки і різноманітні сервіси.

Документи

Під час дослідження об’єкту були знайдені та вивчені такі матеріали.

Містобудівні умови і обмеження
Дозвіл на будівництво (І черга)
Витяг з Реєстру речових прав на нерухоме майно
Витяг з Реєстру дозвільних документів
Витяг з Реєстру виданих ліцензій

Рекомендації

Зверніть Вашу увагу!

Документи
Запросити у Забудовника:
  • Технічні умови на підключення комунікацій;
  • Експертний звіт проектної документації на будівництво;
  • Документи, які підтверджують відносини між суб’єктами реалізації об’єкта будівництва.
  • Договір оренди земельної ділянки на якій здійснюється будівництво
Договір
Перед підписанням договору:
  • Слід встановити особу представника продавця, перевіривши його паспорт. Крім того, треба перевірити обсяг його повноважень на підписання договорів;
  • Обов’язково треба звірити всі паспортні дані, всі цифри, характеристики квартири, реквізити;
  • У випадку, якщо Ви перебуваєте у шлюбі, слід у нотаріуса (обов’язково у нотаріуса) оформити згоду на вчинення правочину. Інакше договір можна буде визнати недійсним.

Застереження: дані вказані в Юридичному огляді є актуальними станом на 28 січня 2019 року. Всі розміщені в Юридичному огляді матеріали містять інформацію, призначену для вільного ознайомлення користувачів з питаннями, які можуть представляти для них інтерес. Вся інформація надається без гарантій повноти або своєчасності і без інших явно виражених або припущених гарантій. Доступ до Юридичного огляду, а також використання його вмісту здійснюються виключно на розсуд і ризик користувачів сайту.

Більше інформації...

Догори

Юридична перевірка